PromocjePakiety zabiegów w promocyjnej cenie

Zaczaruj Święta

Zaczaruj Święta

Święta już niedługo – jest to okres wyjątkowy, w którym chcemy sprawić radość naszym najbliższym wręczając im drobny upominek. Jednak nie zawsze mamy pomysł na prezent, który wywoła uśmiech na twarzy drogiej nam osoby i na długo zostanie w jej pamięci.

Oferta świąteczna

Specjalnie na ten magiczny czas w naszym salonie kosmetycznym przygotowaliśmy eleganckie zestawy świąteczne wypełnione ciepłem i blaskiem. Tylko w okresie bożego narodzenia, w salonie urody Sekrety Piękna poza karnetami na zabiegi, będzie można nabyć paczki z kosmetykami. Nasza świąteczna oferta zawiera:

  • Kremy firmy YONELLE, które w zaledwie 18 miesięcy zdobyły sześć prestiżowych nagród. Preparaty są pięknie opakowane i zniewalają świeżym i eleganckim zapachem.
  • Kremy marki ARKANA – autorska formuła i dokładnie wyselekcjonowane składniki przyczynią się do odnowy skóry
  • Zabiegi pielęgnacyjne na twarz dotlenią oraz poprawią napięcie i elastyczność skóry, aby Wasi najbliżsi czuli się piękni i wypoczęci podczas świąt i imprezy noworocznej
  • Kuracja relaksacyjna, która otuli ciepłem i zapachem. Idealny zabieg na chwilę odpoczynku i pozbycie się stresu, poprawiając przy tym kondycję skóry.

Nie martw się, jeżeli nie znasz preferencji obdarowywanej osoby. Na miejscu pomożemy Ci wybrać spośród bogatej oferty zabiegów coś specjalnie dla Twoich bliskich. Zapraszamy.
Podziel się pięknem z najbliższymi.