BlogProwadzimy blog, o tym jak dbać o Waszą skórę

Mediostar Next Pro – pierwszy laser do bezbolesnej epilacji

Mediostar Next Pro – pierwszy laser do bezbolesnej epilacji

Długo oczekiwana premiera w końcu stała się faktem! Na rynku pojawił się Mediostar Next Pro, najnowsza wersja Mediostar Next. To obecnie najbardziej zaawansowane i jedyne urządzenie do zabiegów bezbolesnej epilacji.

Lasery Asclepion od lat kojarzone są z doskonałą jakością i profesjonalnym doborem technologii. Wprowadzenie na rynek nowego modelu lasera zawsze poprzedzone jest analizą doniesień klinicznych, doświadczeń klientów i potrzeb rynku.

Potwierdzona skuteczność

MeDioStar NeXT jest laserem diodowym, wykorzystywanym do redukcji i usuwania zbędnego owłosienia. Długości fal generowanych przez laser (810nm i 940nm) są silnie absorbowane przez zawartą w korzeniu włosa melaninę, podczas gdy skóra pochłania jedynie niewielką część promieniowania. Dzięki temu korzeń jest podgrzewany do niszczącej go temperatury, jednocześnie nie uszkadzając skóry.
Światło lasera przechodzi przez powierzchowne warstwy skóry, a barwnik melanina znajdujący się w mieszkach włosowych absorbuje energię. Absorpcja ta powoduje zmianę energii świetlnej w cieplną, uszkadzając otaczające warstwy komórek, które są odpowiedzialne za odrastanie włosów.

Komfort i bezpieczeństwo

Nowa konstrukcja oparta na diodach wysokiej mocy wbudowanych w ergonomiczną głowicę zabiegową skraca serię do 4 zabiegów.
Z kolei bardzo wydajne chłodzenie skóry pacjenta, wokół pola roboczego sprawia, że komfort bezbolesnej epilacji jest zawsze na najwyższym poziomie.

Zabieg dostępny teraz również w naszym salonie.
Zapraszamy na zabiegi.